ZIMSKI MOTIVI NAŠE ŠKOLE

Zimski ugođaj ni ove godine nije zaobišao našu školu. U iščekivanju najljepšeg blagdana koji raduje svakoga, a pogotovo učenike, učenici naše škole pod vodstvom učiteljice likovne kulture Dijane Piskač i učitelja razredne nastave odlučili su prigodno ukrasiti školske hodnike zimskim motivima koje su izradili od papira.

Ulaskom u školu iznenadile su nas prekrasne bijele pahulje koje su, kao i obično, bile obješene na stropu naših školskih hodnika. Za to su se pobrinuli učenici 5.a i 5.b razreda koji su uz pomoć učiteljice likovne kulture Dijane Piskač i učitelja razredne nastave marljivo izradili bijele pahulje pazeći na svaki detalj. Izrađivali su ih od bijelog papira kojeg su pažljivo spajali ljepilom. Također željni snijega, naši školski prozori prepuni su različitih snjegovića.

Naši učenici u to su uložili mnogo truda, veselja i ljubavi. Zahvaljujući njima i učiteljima, svi mi imamo čast uživati u hodnicima prepunim zimskog ugođaja. I ove godine prekrasne pahulje uvele su nas u dane iščekivanja Božića.