HVALA TI, MAMA!

Majke igraju veliku ulogu u našim životima, stoga su 9. svibnja 2013. učenici i učitelji nižih razreda naše škole uputili majkama najljepšu čestitku za njihov dan. Ni jedna druga riječ nije toliko opjevana i nije za nju napisano toliko raznih priča kao za riječ MAMA.

To su iskoristili učenici, pa su kroz glumu, pjesmu, recitacije i ples prenijeli svu svoju ljubav koju za njih osjećaju. Sudjelovale su Plesna i Dramska družina nižih razreda, Mali zbor, Folklor, Družina Blumchen i učenici krasnosloveći pjesme o majkama.

Majke su to kao i uvijek nagradile velikim pljeskom.

Prilikom te dječje školske priredbe objavljeni su rezultati foto-natječaja i uručene nagrade.  Glavna tema natječaja bila je majka.

Silvija Benko, 7.r., Iva Kreš, 8.r. i Ema Priher, 4.r. tajnim su glasovanjem učenika od prvog do osmog razreda te učitelja naše škole dobili najviše glasova. Povjerenstvo koje je radilo u sastavu voditeljice Fotografske skupine Gordane Šimunec, učiteljice razredne nastave Sanje Požgaj, učiteljice likovne kulture Dijane Piskač te informatičara Tomislava Vertuša pohvalilo je i uručilo nagradu za najbolju fotografiju Ivanu Plantaku, učeniku 3.r.