Pred nama je važna odluka

Sa završetkom osmogodišnjeg školovanja nalazimo pred velikom odlukom - izborom srednje škole. Kako bi nam se to olakšalo Varaždinska županija već treću godinu zaredom organizira predstavljanje srednjih škola s područja naše županije. Kampanja „Odaberi svoju školu“ održana je 19. ožujka 2015. godine u školskoj sportskoj dvorani Osnovne škole Kneginec Gornji.

Na predstavljanju su uz učenike osmih razreda i njihove roditelji sudjelovale njihove razrednice i pedagoginja naše škole. Osim osmaša iz naše škole i iz  Osnovne škole Kneginec Gornji, kampanji su prisustvovali i učenici iz Osnovne škole „Petar Zrinski“ Jalžabet, Osnovne škole Trnovec i Osnovne škole Šemovec. Kampanji su nazočili i predstavnici Varaždinske županije, Obrtničke komore te predstavnici srednjih škola naše županije.

Predstavnici sedamnaest srednjih škola u svom su predstavljanju istaknuli najbitnije informacije o programima i aktivnostima koje njihove škole nude. Učenici su također saznali koja su zanimanja trenutno najtraženija na tržištu rada. Nakon predstavljanja imali smo priliku uzeti brošure, ali i potražiti dodatne informacije vezane za upis u ponuđene programe obrazovanja.

Učenici i roditelji dobili su na jednom mjestu informacije o svakoj srednjoj školi. Na nama je samo dobro razmisliti i donijeti dobru odluku.