Zbog nas malenih, poštujte naše znakove!

U utorak, 13. listopada 2015. godine moj razred i moje prijatelje iz 1. a razreda te naše učiteljice posjetio je prometni policajac.

Pogledali smo crtiće o Šegrtu Hlapiću koji su nas podsjetili kako se trebamo ponašati u prometu i koliko je važno poštovati ova pravila:

- Ne smije se istrčavati na cestu!

- Uvijek treba hodati pločnikom, a cestu prelaziti na pješačkome prijelazu i samo kada je na semaforu upaljeno zeleno svjetlo!

Naš je prometni policajac strpljivo odgovorio na sva naša pitanja. Na kraju susreta podijelio nam je reflektirajuće prsluke da budemo što uočljiviji kada sudjelujemo u prometu.