DOBRO DOŠLI U VIŠE RAZREDE!

U srijedu 05. rujna 2012. godine održano je predstavljanje učitelja i stručne službe petašima i njihovim roditeljima.

Petašima je dobrodošlicu zaželjela ravnateljica Anđelka Rihtarić, a nakon toga je uslijedilo predstavljanje razrednica 5. a razreda, Maje Priher, te razrednice 5. b razreda, Martine Sedlar. Učenicima i roditeljima također su se predstavili ostali učitelji koji će predavati petašima te pedagoginja škole. Svaki učitelj predstavio je sebe i predmet koji predaje, obveze učenika, svoja očekivanja te izvannastavne aktivnosti koje održava. Učenici i roditelji su tako saznali iz kojeg predmeta učenici trebaju na nastavu nositi geometrijski pribor, kod kojeg učitelja trebaju nositi posebnu opremu na nastavu te tko zahtjeva domaću zadaću nakon svakog sata. Također, saznali su tko ima najljepše, a tko najzanimljivije predmete te tko zahtjeva atlas, a tko posebnu „čarobnu kutiju“ za rad. Uz to, otkrili su tko će ih naučiti tehnikama učenja u petom razredu te tko će raditi sa slabijim i nešto boljim učenicima.