SLOŽNI PETAŠI

U duhu Božića, marljive ruke 5.a razreda dale su si truda da uljepšaju svoju matičnu učionicu borom koji će okititi božićnim ukrasima koje su sami izradili.

Akcija izrade božićnih ukrasa krenula je u petak, 7. prosinca 2012. za vrijeme sata razrednika.  Malene češere su očistili,  stavljali na konac te bojali posebnim crvenim i zlatnim bojama. U radu su im pomogle njihova razrednica Maja Priher, a oko izbora boja pomogla im je učiteljica likovne kulture Dijana Piskač. Na ideju o izradi ukrasa došla je njihova razrednica.

Svojim vrijednim ručicama napravili su mnogo ukrasa, a time se još  više zabavili.