„Odaberi svoju školu“

Približavamo se kraju školske godine i nas osmaše  čeka vrlo važna odluka - upis u srednju školu. Kako bi se sve učenike i njihove roditelje upoznalo sa zanimanjima i radom škola, 27. ožujka 2014. godine s početkom u 18:00 sati, u školskoj sportskoj dvorani Osnovne škole Kneginec Gornji održana je kampanja „Odaberi svoju školu“.

Cilj ove kampanje je da se učenicima pomogne u odabiru budućeg zanimanja te da ih se pobliže upozna sa svim mogućnostima daljnjeg školovanja. Osim osmaša iz naše škole i iz  Osnovne škole Kneginec Gornji, kampanji su prisustvovali i učenici iz Osnovne škole „Petar Zrinski“ Jalžabet, Osnovne škole Trnovec i Osnovne škole Šemovec. Kampanji su nazočili i predstavnici Varaždinske županije, Obrtničke komore te predstavnici svih srednjih škola naše županije.

Predstavnik svake škole imao je dvije minute vremena da nas upozna s programom svoje škole. Nakon što je završilo predstavljanje srednjih škola, učenici su mogli uzeti brošure, ali i potražiti dodatne informacije vezane za upis u ponuđene programe obrazovanja.

Na kampanji smo saznali mnogo novih informacija te je sada na nama da odlučimo kojim putem krenuti.