Smijemo s(m)ijati smijeh!

U našoj će se školi 7. svibnja 2015. održati drugi projektni dan pod nazivom „Smijemo s(m)ijati smijeh!“. Nakon prvog vodenog projektnog dana u ožujku, ovog ćemo puta smiješnim temama i radionicama obilježiti Svjetski dan smijeha.

Svaki učenik predmetne nastave treba odabrati jednu od radionica koje vode učitelji društvene i humanističke skupine predmeta.

Nakon predstavljanja radionica u školskoj dvorani, održat će se pjevačko natjecanje „Max sucht den Superstar“. Prijavljeni učenici nižih i viših razreda otpjevat će svoje pjesme na njemačkom jeziku, a žiri će odabrati najbolju izvedbu kojom će pobjednik predstavljati našu školu na Županijskom natjecanju u OŠ Cestica 15. svibnja.

Svim učenicima želimo uspješan, poučan i, prije svega, zabavan projektni dan! Nasmijmo se do suza!