i moje srce kuca...“

Svibanj – najljepši proljetni mjesec, pun životne radosti, cvijeća, mirisa i sunca. Mjesec u kojem slavimo i Majčin dan.

8. svibnja 2015. godine, petak, dan kao stvoren da proslavimo Majčin dan i u našoj školi. U 17,00 sati u našoj školskoj dvorani okupilo se mnogo mama kako bi od svoje dječice primile dva poklona: priredbu namijenjenu njima u čast i poklončiće koje su napravile vrijedne ručice njihove dječice.

Priredbu je vodio neponovljiv par prvašića – Jana Hosni i Eugen Cikač. Bez treme, sigurno, zabavno, jasno i glasno najavljivali su svaku točku priredbe. Bilo je tu pjesme Maloga zbora, plesa Plesne skupine, glume Dramske družine, recitacija Karla Pompera i naravno folklora Folklorne skupine. Sve njih su uvježbale marljive učiteljice – voditeljice. Zadovoljstvo i oduševljenje nije krila i ravnateljica Anđelka Rihtarić koja je također srdačno pozdravila naše drage mame čestitajući im Majčin dan.

Nakon programa svako dijete je potražilo svoju majku kako bi joj dalo skroman poklončić, ali od srca, te čestitalo Majčin dan.