- Martin Hrastić i Ema Priher na samome vrhu

I ove smo školske godine sudjelovali na natjecanjima. Uspješno smo ih priveli kraju, a naši su vrijedni i marljivi učenici uz potporu svojih mentora postigli izvrsne rezultate prolaskom na županijsku razinu natjecanja, na samoj županijskoj razini dok su neki predloženi i za državnu razinu. U nastavku donosimo njihove uspjehe.

Hrvatski jezik

Na Županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika sudjelovale su Ema Priher, Patricija Hrastić i Nera Žimbrek. Ema  je postigla izvrstan rezultat te zauzela 1. mjesto, a Patricija  14. mjesto. Njihova ponosna mentorica učiteljica je hrvatskoga jezika Nikolina Cikač. Učenica Nera Žimbrek pod mentorstvom je svoje učiteljice hrvatskoga jezika Maje Priher postigla odličan rezultat i zauzela 9. mjesto.

Njemački jezik

Na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika sudjelovali su učenici 8. razreda Lana Pintarić i David Stolnik. Njihova je mentorica učiteljica njemačkog jezika Marija Ružić zadovoljna postignutim rezultatima. David je osvojio 14. mjesto, a Lana 6. mjesto.

Engleski jezik

Učenica Elena Obrstar pod vodstvom je svoje mentorice, učiteljice engleskog jezika Nataše Kurbanjev, zauzela 12. mjesto.

Likovna kultura

Tema ovogodišnjeg natjecanja iz likovne kulture bila je ''Mediteran'' u tehnici karton-tisak. Irena Detić, Danijela Bauk, Lea Juriša, Ema Priher, Maja Cepanec, Kevin Gunzi, Paula Vorih, Tin Blaži, Petar Šredl i Elizabeta Cikač učenici su čiji su radovi bili predloženi na županijsku razinu natjecanja. Njihova je mentorica učiteljica Dijana Piskač.

Tehnička kultura

Ove su godine naši učenici postigli odlične rezultate na županijskoj razini natjecanja iz tehničke kulture. U kategoriji petih razreda Dunja Hrastić zauzela je 6. mjesto, Marko Lisičak, u kategoriji šestih razreda, 7. mjesto, a Jan Dragišić Mraz u kategoriji sedmih razreda 11. mjesto. Pod vodstvom njihova mentora učitelja tehničke kulture Tomislava Čavleka Martin Hrastić je u kategoriji osmih razreda briljirao i zauzeo 1. mjesto te time osigurao odlazak na državnu razinu natjecanja.

Povijest

Učenici Anamarija Plantak i Erik Pintarić pod vodstvom su svoje mentorice učiteljice povijesti Martine Sedlar na županijskom natjecanju postigli odlične rezultate. Erik je zauzeo 6. mjesto, a Anamarija 7. mjesto.

Biologija

Na županijskoj razini natjecanja iz biologije Sara Juriša zauzela je 8. mjesto, Lea Juriša 9. mjesto, a Jan Dragišić Mraz 18. mjesto u kategoriji sedmih razreda, a u kategoriji osmih razreda Nera Žimbrek osvojila ja 16., a Teo Hrastić 20. mjesto. Njihov je mentor učitelj biologije Luka Milinković.

Vjeronauk

Učenici Helena Bosilj, Matija Šegović, Mateo Lisičak, Benjamin Horvatić bili su članovi ekipe ovogodišnje Vjeronaučne olimpijade koji su pod vodstvom svoje mentorice, časne sestre Leopolde Kefelja, sudjelovali na Međužupanijskoj/biskupijskoj razini natjecanja i zauzeli 3. mjesto.

Priveli smo kraju sva natjecanja. Veoma smo ponosni na naše vrijedne i marljive učenike i njihove mentore koji su prošli na županijsku razinu, ali i na one koji su sudjelovali samo na školskim na natjecanjima. Želimo im puno uspjeha i sreće u daljnjem radu, a našem Martinu držimo palčeve na državnoj razini natjecanja!