„Obitelj, priroda i sport“

Učenici i učitelji od 1. do 4. razreda naše škole planiraju u četvrtak i petak (19. i 20. svibnja) ostvariti jedan zanimljiv i originalan projekt koji objedinjuje Dan obitelji, Dan zaštite prirode i Svjetski dan sporta.

Tijekom dva nastavna dana, na prostoru Edukativno-rekreacijskog centra „Slugovine“ u Seketinu, održat će se izvanučionična nastava u kojoj će se sjediniti edukativni i sportski sadržaji te obiteljsko druženje i natjecanje. Posebni naglasak treba dati na aktivno sudjelovanje roditelja  učenika tijekom zajedničkog druženja i na zornu nastavu koju pruža idilična kotlina Slugovine.

Suradnici u Projektu bit će Udruga učitelja razredne nastave „Abeceda“ i Rekreativno-športska udruga Seketin koji će, uz učitelje, dodatno brinuti o logističkim i sigurnosnim  detaljima ovoga Projekta.