Mali pjevači, veliki uspjeh

Nakon puno proba uloženog truda i zalaganja naših malih pjevača i njihove voditeljice Jelene Keretić, dolazaka na probe i subotama, u srijedu 28. ožujka 2018. godine naš Pjevački zbor krenuo je na jubilarnu 20. Smotru glazbenog stvaralaštva djece i mladeži Varaždinske županije održanu u Velikoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta u Varaždinu.  Na otvorenju Smotre bilo je iznimno svečano jer su dodijeljene zahvalnice zaslužnim osobama koje su svoj trud i angažman uložile u organizaciju svečanosti u proteklih dvadeset godina. Među zaslužnim osobama bila je i učiteljica Jelena Keretić.

Pjevački zbor naše škole drugi  je put sudjelovao u natjecateljskom dijelu smotre u A kategoriji, s  još pet zborova. Naši mali pjevači predstavili su se sljedećim skladbama: B.Krnic/S.Jakševac: Radoznali dimnjak, Ruska narodna: Jimba, jimba, P. Gotovac: Pusti snovi i J.Brahms/J.Žganjer: Patuljak Sanko.  Odličnim nastupom ostvarili su 92,40 boda. Sada trebamo čekati nastupe ostalih zborova u Hrvatskoj i nadati se da ćemo biti pozvani na 61. Glazbene svečanosti hrvatske mladeži u Varaždinu.

Za izvrsnu klavirsku pratnju zahvalni smo profesoru Danijelu Otu. Hvala i roditeljima koji su bili velika podrška malim pjevačima. Bio je to jedan prekrasan dan ispunjen pjesmom, veseljem i zajedničkim druženjem.

Članovi našeg zbora su: Petra Kožul, Kaja Milinković, Nika Priher, Dominik Domislović, Lucija Detić, Tena Herceg, Tena Horvat, Sunčana Juriša, Karlo Krznarić, Kaja Odak, Karlo Šinko, Ivan Cepanec, Luka Čep, Leona Domislović, Laura Jurišak, Slaven Jurišak, Josip Korotaj, Kristijan Kožul, Elelna Mikić, Marija Pintarić, Tin Vitez, Iva Detić, Matea Ivičević, Jana Kefelja, Sebastijan Farkaš, Lana Tomašković, Ana Šantek, Lara Pintarić, Vita Sokol, Ida Horvatić, Magdalena Mikac, Klara Mijatović, Marija Žimbrek, Lana Horvat, Simon Plantak, Tin Šestak, Dorian Fogec, Klara Pomper, Tomislava Lisičak, Marta Kapeš, Stela Kapeš, Leona Fotak, Gabrijela Mikac, Vanesa Vrtlić, Milena Pintarić i Mihaela Međimurec.

Iskrene čestitke na odličnom uspjehu!

Učiteljica                                                                                         Mirjana  Osonjački

Ukupno: 241910