Mama, hvala ti

Dana 11. svibnja 2018. u školskoj dvorani naše škole održana je priredba povodom Majčina dana. Učenici nižih razreda pripremili su program koji je razveselio sve prisutne majke, bake, tete, ali i očeve.

U programu su sudjelovali baš svi učenici plešući tradicijske plesove Hrvatskoga zagorja u sklopu projekta Folklor za sve – Sad se vidi, sad se zna koji već treću godinu za redom provodimo u našoj školi. Svoje su umijeće pokazali i učenici Dramske družine koje je uvježbala učiteljica Danica Detić, Plesne družine pod vodstvom učiteljice Anice Hajdinjak, Folklorne skupine koju vodi učiteljica Sanja Požgaj te Malog pjevačkog zbora koji je uvježbala učiteljica Mirjana Osonjački. Program su nadahnuto vodili Viktorija Beli i Kristijan Kožul koje je pripremila učiteljica Ljubica Barulek. Okupljene goste srdačnim je i toplim riječima pozdravila ravnateljica Anđelka Rihtarić.

Na kraju su učenici svojim majkama darovali darak, vlastitih ruku djelo, koji su marljivo izrađivali proteklih dana. Uz poljubac i suze radosnice razdraganih majki učenici su zahvalili majkama za bezuvjetnu ljubav, radosno djetinjstvo i bezbrižne dane u obiteljskom domu.